Avage kodu uks ja öelge oma uuele koristaja abile tere: Yeedi.

Me usume Yeedi’s spick and span keskkonna jõusse teie meeleolu tõstmiseks ja produktiivsena hoidmiseks. Tõsi, puhas maja = puhas meel, kuid see ei pea tegelikult olema keeruline.

Sellepärast pakume  lihtsustatud ja vaevatut lähenemisviisi (ärge muretsege, see nõuab teie minimaalset pingutust).

Ülehinnatud robottolmuimejate maailmas, mis ei vasta teie vajadustele, on Yeedi siin selleks, et täiustatud tehnoloogia abil oma puhastustoimingutesse lihtsust ja lõbusust tuua.

Meie robottolmuimejaid on lihtne kasutada,nad on targad ja tõhusad, nii et saate lihtsalt lõõgastuda.ning Yeedi saab töö teha.

Me teame, et te ei peaks raamatu üle otsustama kaane järgi, kuid välimus on oluline. Olete veetnud  üalju aega täiusliku kodukaunistamisel aga meie oleme oma tooted kujundanud sellele vastavaks. Meie minimaalse disainiga Yeedid jäävad täiesti märkamatuks, teie lähedased teevod selles valdkonnas teile komplimente.

Oleme kirglik meeskond maailmatasemel robotitehnikatest ja visionääridest noortest spetsialistidest, kes edendavad innovaatilist keskkonnda. Meie missioon on parandada teie elu ja mida lihtsamalt seda parem

Teie Yeedi meeskond 🙂

-26%
Laost otsas

Robottolmuimejad

Yeedi K700 Robottolmuimeja

139,00 sis.KM