“MI” meie logol tähistab “Mobiilset Internetti”. Sellel on ka teisi tähendusi, muuhulgas näiteks “Võimatu missioon”, sest Xiaomi seisis oma algusaegadel silmitsi paljude, algul lahendamatutena tunduvate väljakutsetega.

MUUDAME KVALITEETTEHNOLOOGIA KÕIGILE KÄTTESAADAVAKS

Corporation asutati 2010. aasta aprillis ja noteeriti Hongkongi börsi põhinimekirjas 9. juulil 2018 (1810.HK).

Meil on IoT tuumikplatvormiga ühendatud nutitelefonidel ja taristul põhinev interneti-ettevõte.

Pidevale uuendustegevusele ning kvaliteedile ja tõhususele pühendunud Xiaomi püüab oma kasutajatega sõbraks saada ning olla nende meelest “kõige lahedam ettevõte”.

Ettevõte loob pidevalt ausate hindadega hämmastavaid tooteid, et võimaldada kõigil üle kogu maailma tänu innovaatilistele tehnoloogiatele paremat elu nautida.

Xiaomi on praegu maailma suuruselt neljas nutitelefonide tootebränd ning loonud maailma suurima tarbijatele suunatud IoT-internetiplatvormi, millega on ühendatud üle 213,2 miljoni nutiseadme (välja arvatud nutitelefonid ja sülearvutid).

Praegu on Xiaomi tooted esindatud enam kui 90 riigis ja regioonis üle kogu maailma ning neil on paljudel turgudel juhtroll.

Meie usuvooluks on “Lihtsalt fännidele”. Meie hardcore Mi fännid juhivad igat sammu. Tegelikult olid paljud Xiaomi töötajad enne meeskonnaga liitumist esimesed Mi fännid. Meeskonnana jagame samasugust järeleandmatut täiuslikkust, täiustades ja täiustades pidevalt oma tooteid parima võimaliku kasutajakogemuse loomiseks. Samuti ei karda me katsetada uusi ideid ja laiendada ümbritsevaid piire. Meie ainulaadsete Mi toodete taga on meie pühendumus ja usk uuendustesse koos Mi fännide toetusega.

-15%
9,29 sis.KM
-28%
7,90 sis.KM
-23%
299,00 sis.KM