Xiaomi Viomi V3  – üks seade, kaks puhastusmeetodit

 

Märja puhastuse funktsiooniga automaatne rpbpttolmuimeja Xiaomi Viomi V3 on praktiline seade põhjalikuks põranda puhastamiseks ja steriliseerimiseks. Usaldusväärne mootor, vastupidav aku, mis tagab kuni 1,5 tundi tööd,
intelligentne tarkvara ja võime valida erinevate töörežiimide vahel – see muudab puhastamise lihtsamaks kui kunagi varem.
Bränd on osa Xiaomi ökosüsteemist, kasutades veelgi paremaks juhtimiseks Xiaomi rakendust. Xiaomi Viomi V3 -ga särab teie kodu puhtusest!
3 puhastusrežiimi – valige endale parim
Kolme puhastusrežiimi abil saate tõhusalt puhastada.
Kui on eriti määrdunud, tasub kõigepealt seadistada tolmuimeja ja seejärel pesta.
Kõige tõhusam ja ajasäästlikum režiim – samaaegne pesemine ja imemine – töötab mõõdukalt määrdunud põrandate korral,kui põrand on ainult veidi määrdunud. Kasutatavate režiimide abil saate hõlpsalt koristada ja säästa väärtuslikku aega.
2 tõhusat põrandapuhastusrežiimi – S ja Y
Xiaomi Viomi V3 Robottolmuimeja võimaldab põrandaid pesta kahel viisil. S-režiimis eemaldab see kiiresti tolmu ja tagab kõrge efektiivsuse. Y-režiimis liigub see pinna topeltpuhastamiseks ja joontevaheliste vahede imemiseks edasi-tagasi. Saate režiime vabalt muuta ja kohandada vastavalt oma vajadustele – Viomi hoolitseb suurepäraselt iga korruse eest.
Revolutsiooniline mopp
Uue põlvkonna 550 ml veepaak tagab põhjaliku puhastamise, ilma et lekkeid oleks. Täiustatud elektrooniline pump, millel on 3 veevoolu taset, hoiab alati optimaalset rõhku ja minimeerib roboti lekke-, üleujutus- või määrdumisohtu.
Kõik see koos tagab, et puhastamisel ei jääks osa tegemata.
Veelgi enam, automaatne veejuhtimissüsteem peatab vee roboti laadimise ajal.
Suur tolmukonteiner

Suur 550-milliliitrine tolmumahuti tagab tolmuimeja kõrge efektiivsuse. Ärge muretsege selle pärast, et peate konteinerit tihti tühjendama – Viomi V3 on loodud teie mugavuse huvides.

Jätke hüvasti viiruste, bakterite ja allergeenidega
Mopimise abil saate ka põranda steriliseerida. Viomi eemaldab tõhusalt kuni 99%bakteritest.
Desinfektsioonivahendeid ega muid spetsiaalseid preparaate pole vaja lisada – V3 saab viiruste ja bakteritega ise hakkama.
Tolmuimeja on varustatud ka tõhusa HEPA filtreerimissüsteemiga, mis kasutab vase ja hõbe ioone – tänu sellele võitleb see tõhusalt tolmu ja muude allergeenidega. Selle abiga saate hõlpsasti luua sõbraliku, turvalise ja saastevaba keskkonna.
Täiustatud mootor
Jaapani harjadeta mootor suurendab imemisvõimsust 20% võrra 2600 Pa .

See muudab Viomi põrandate puhastamise tolmust ja prahist lihtsaks. Isegi kõige kangekaelsemad mustuseosakesed ei pea selle võimule vastu.

Ta ei karda mingeid takistusi
Viomi on varustatud 12 tundliku anduriga – nende hulka kuuluvad servaandurid, alla- ja tagantvaade, mopp, tolmumahuti, mootori pöörlemiskiirus, vedrustus ja kokkupõrke vältimise paneel.
Need aitavad seadmel vältida treppe, kokkupõrkeid mööbliga ja minimeerivad kukkumisohtu. Tolmuimeja suudab ületada ka kuni 2 cm kõrguseid takistusi – seega pole see vaipade ega lävede jaoks hirmutav.
Vastupidav aku – nutikas laadimine
Viomi V3 aku talub kuni 200 minutit intensiivset tööd. Sellest piisab suure korteri või maja põhjalikuks puhastamiseks ,ehk siis kuni 250 m2.
Tolmuimeja reageerib arukalt aku olekule – kui aku on tühi, sõidab seade dokkimisjaama, laeb ennast ja jätkab seejärel puhastamist.

Nutikas tarkvara
Seadme nutika töö tagab 4-tuumaline Cortex-A7 protsessor koos SLAM-algoritmiga.
Varustatud täpse LDS-navigeerimisega skaneerib see koheselt ruume ja loob täpsed kaardid. Robot puhastab kitsad ruumid kiiresti, ei liigu lihtsalt ringi aga liigub alati kõige lühemat, kuid samas optimaalset teed.
Kõik see  säästab ka aega ja energiat.

Tolmuimeja mäletab isegi kuni 5 korruse kaarti, seega sobib see ka suurte majade jaoks. Valige kaardil konkreetne puhastatav ala või seadistage virtuaalne sein, mis välistab seadme jõudmise kohtadesse, mida pole vaja puhastada.

Teie otsustada on, kuidas Viomi V3 peaks töötama – saate seda hõlpsalt oma vajaduste ja ootustega kohandada.

Rakendus, mis optimeerib puhastamist

Puhastuse hoolikalt planeerimiseks kasutage spetsiaalset rakendust. Selle abiga saate määrata V3-le kindla ajakava. Määrake puhastamiseks õiged ajad, režiimid, ühtlane imemistase ja veekogus – Viomi annab teile vajaliku vabaduse.

Samuti tuletab rakendus meelde tarvikute väljavahetamist. Samuti saate integreerida tolmuimeja XiaoAi Audio-ga ja nautida hääljuhtimist.

Teie otsustada on, kuidas soovite Viomi V3 kasutada – kohandage see vastavalt oma vajadustele ja nautige läikivaid põrandaid

-31%
Laost otsas
269,00 sis.KM