Kas otsite usaldusväärset robotit, mis mitte ainult ei ime, vaid ka puhastaks põrandaid põhjalikult?  Viomi V3 Max on ideaalne valik!

See toetab M ja S ja Y  mopimist ning oma 2in1 tolmu- ja veepaagiga hoolitseb teie kodu pindade puhtuse eest igakülgselt. Selle imemisvõimsus kuni 2700Pa ja kuni 215-minutiline tööaeg tähendab, et see sobib ka suurte kodude jaoks.

Täiustatud algoritmid võimaldavad tal ruumides suurepäraselt orienteeruda ja luua täpseid kaarte, mida saate rakenduse kaudu hallata. Robot on ka äärmiselt vaikne –  57dB  vaikses režiimis – unustage tüütu müra!

Tõhus tolmuimemine ja pesemine samaaegselt

Robot on varustatud praktilise 2in1 paagiga, mis võimaldab teil korraga pesta ja imeda!  Tolmuanuma mahutavus on 400 ml ja veepaagi maht on 200 ml.

Te ei pea komponente pidevalt vahetama . Lisaks väldib 3-etapiline filtreerimine, mis muu hulgas koosneb HEPA-filtrist, sekundaarset saastumist.

Saab hakkam plekkidega

Mis teeb roboti puhastamisel nii heaks?  Selle elektrooniliselt juhitava paagi rõhku hoitakse konstantsena, nii et te ei pea lekete pärast muretsema. Vesi jaotub ühtlaselt ja 3-tasemeline  reguleerimine võimaldab teil robotit kohandada vastavalt oma vajadustele ja ootustele.

Veelgi enam, mopp on mõeldud ka kõige kangekaelsemate plekkide eemaldamiseks, kahjustamata teie põrandat. Kõvade ja pehmete materjalide kombinatsioon võimaldab optimaalseid tulemusi!

Viomi  puhastab teie põrandad põhjalikult. Saadaval on 2  mustrit – S ja Y, mille vahel saate vabalt valida.

S sobib ideaalselt igapäevaseks puhastamiseks.

Y-kujulist rada mööda  robot jäljendab käsitsi puhastamist. See puhastab põranda põhjalikult, jätmata vahele ühtegi nurka.

Viomi V3 Max – Intelligentne Robottolmuimeja on varustatud Jaapani harjadeta mootoriga Nidec, mille imemisvõimsus on kuni 2700Pa.

 

Robot tegeleb ideaalselt igasugu prahiga ja isegi juustega. Veelgi enam, robot tuvastab  vaibad ja suurendab  võimsust automaatselt.

Koristab teie kodu ja laeb ennast ise

Võimas 5200mAh aku vastutab roboti uskumatult pika tööaja eest. Täielikult laetud Viomi V3 Max suudab puhastada kuni 215 minutit.

See on piisav aega,et puhastada kuni 290m2!  Seetõttu on seade fantastiline nii väikeste kui ka suurte kodude jaoks. Ja selle laadimise pärast ei pea te muretsema.

Kui aku hakkab tühjaks saama, läheb robot laadimisjaama, laeb ennast ja naaseb seejärel tööle ja jätkab sealt, kus pooleli jäi.

 

 

Liigub vabalt tubades ringi

Seda tagab mitmetuumaline protsessor, 14 andurit, samuti SLAM- ja LDS-algoritmid. Kõik see muudab roboti toimetuleku ka kõige keerukamas keskkonnas.

See töötleb andmeid kiiresti, kohandab puhastustee reaalajas, tuvastab puhastamata alad ja loob ruumi kaardid.

Te ei pea selle tööd pidevalt jälgima – see puhastab põrandaid tõhusalt, vältides kokkupõrkeid ja ummistusi. Samuti ületab see hõlpsasti kuni 2 cm kõrgused takistused, näiteks läved ja vaibad.

Kasutajasõbralik rakendus

Kasutage rakenduse kasulikke funktsioone. Režiimide ja sätete muutmine, salvestatud kaartide haldamine ja töögraafikute kavandamine Samuti saate kontrollida roboti vahetatavate osade olekut.

Rakendus tuletab teile ka meelde, kui peate veepaaki uuesti täitma. Samuti on võimalik luua keelatud tsoone ja virtuaalseid seinu. Tänu uuele Map 2.0 süsteemile suudab Viomi V3 Max salvestada kuni 5 korrusekaarti – seega töötab see hästi ka suurtes majades.

Interaktiivne hääljuhtimine

Kas soovite lisafunktsioone ja veelgi suuremat mugavust?  Meil on teile suurepäraseid uudiseid! Viomi V3 Max ühildub Amazon Alexa, Google’i assistendi ja Xiaoai’ga, mis tähendab, et saate seda juhtida häälkäsklustega.

Enam ei pea toolilt tõusma ega telefoni kasutama! Samuti väljastab seade häälsõnumeid. Robot teavitab teid näiteks mahuti väikesest veekogusest.

-29%
Uus toode!