Xiaomi Viomi S9 Alpha puhastusjaamaga – see koristab teie maja,teie eest!

Intelligentne Xiaomi Viomi S9 Alpha puhastusjaamaga  puhastab teie kodus põhjalikult põrandad, kui teie tegelete millegi muuga. Imemisvõimsusega kuni 2700Pa ja märgpuhastuse funktsiooniga puhastab see igat ruumi ja väga tõhusalt.

Spetsiaalne laadimisjaam ja prügikonteineri automaatne tühjendamine, tööaeg kuni 220 minutit, sammuti ruumi intelligentne skaneerimine ja mitme kaardi salvestamise funktsioon muudavad selle seadme kasutamise äärmiselt lihtsaks ja meeldivaks.

See tuleb toime ka tüütu mustusega

Jaapani vaikne harjadeta mootor tagab imemisvõimsuse kuni 2700Pa. Tänu sellele saab S9 Alpha hõlpsasti hakkama ka kõige tülikama prahiga.

Teie vabanete kiiresti tolmust, juustest ja prahtist. Selle keskhari on piisavalt lähedal põrandale, et seda tõhusalt puhastada ja isegi väikestest vahedest.

Enam ei pea prügianumat tühjendama

Nutikas Auto-Dumping 2.0 süsteem võimaldab mahutit automaatselt tühjendada. Jäätmekoti mahutavus on kuni 3 l – vahetage seda vaid kord kuus.

Te ei pea seda ise meeles pidama – õige aja saabudes kuvatakse laadimis- ja tühjendusjaama LED-ekraanil vastav teade.

See hoolitseb teie põrandate eest

S9 Alpha suudab ka põrandaid pesta. Tänu täiustatud mikropumbale hoiab see rõhku konstantsena ja kontrollib hoolikalt veevoolu, hoides ära selle lekke.

Õhuke  vahetatav mopp vähendab kokkupuudet mustusega ja aitab teil oma tervise eest hoolitseda. 250 ml paak võimaldab põhjalikult pesta põrandaid kogupindalaga kuni 250m2.

Viomi S9 Alpha pakub ka kolmetasandilist vee vooluhulga reguleerimist.

Üllatavalt pikk tööaeg

Xiaomi Viomi S9 Alpha on varustatud võimsa 5200mAh akuga. Tänu sellele saab seade töötada umbes 3,6 tundi.

Nii pika aja jooksul puhastab see tõhusalt põrandaid pindalaga kuni 320m2.  S9 Alpha suudab teie maja ühe laadimisega mitu korda põhjalikult puhastada!

Puhastusrežiimid ja marsruudid vastavalt teie vajadustele

Põrandate igakülgseks puhastamiseks valige kolme režiimi  vahel. Robot suudab korraga imeda, pesta ja imeda. Saadaval on ka 2 puhastamisviisi – S ja Y. Esimene sobib ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks, võimaldades kiiret ja tõhusat puhastamist.

Teine tähendab põhjalikumat puhastamist, mis võimaldab teil vabaneda ka kõige raskemast mustusest.

Uurige intelligentsete lahenduste eeliseid

LDS 2.0 laseriga varustatud robot skaneerib nutikalt ruume ja loob nendest kaardid puhastusteede optimaalseks kasutamiseks, säästes seeläbi energiat.

Viomi S9 Alpha suudab ületada ka kuni 2 cm kõrguseid takistusi ja suudab vältida mööbli alla kinni jäämist. Miski ei takista seda!

Nautige piiramatut kontrolli

Spetsiaalse rakenduse abil saate planeerida roboti üksikasjalikud töögraafikud. Konkreetsete kohtade jaoks on võimalik määrata mitte ainult puhastusajad, vaid ka sobivat imemisvõimsust või veevoolu taset.

Viomi S9 Alpha mäletab põranda- ja toakaarte. See tunneb ruumid automaatselt ära ja koristab need vastavalt teie soovile. Samuti saate paigutada virtuaalsed seinad.

-14%
379,00 sis.KM
-28%
379,00 sis.KM