Xiaomi Viomi S9 Alpha UV Puhastusjaamaga hoolitseb mitte ainult koristamise, vaid ka teie ja teie lähedaste tervise eest. UV lamp aitab teil vabaneda kuni 99,99% ohtlikest bakteritest. Seade võib  korraga imeda, imeda ja mopida, nii et see saab mustusega suurepäraselt hakkama.

Samuti tühjendab see automaatselt tolmumahuti  kaasasoleva tühjendusjaama.

Imemisvõimsus kuni 2700Pa tagab uskumatult tõhusa tulemuse ja kauakestev aku tagab kuni 3,6-tunnise roboti töö.

Viomi S9 Alpha UV sobib suurepäraselt teie koju tänu oma LDS 2.0 laserile ja rakendusele.

Vabanege ohtlikest bakteritest

Kas sa tead, kui palju baktereid on põrandal?  Me puutume nendega kokku pidevalt – kõnnime paljajalu, korjame asju põrandalt ja isegi mängime lastega põrandal olles.

Seega tasub hoolitseda mikroobide kõrvaldamise eest. Viomi S9 Alpha UV aitab teil seda tõhusalt teha – UV -valgus tungib sügavale pinnasesse ja vähendab kuni 5 tüüpi baktereid, ohustamata meie tervist.

See on palju tõhusam kui tavaline käsitsi puhastamine!

Veelgi enam, robot on loodud UV -lekke vältimiseks – kui lülitate ooterežiimi sisse või tõstate seadme põrandalt, lülitub lamp automaatselt välja.

Enam ei pea prügianumat tühjendama

Nutikas Auto-Dumping 2.0 süsteem võimaldab mahutit automaatselt tühjendada. Jäätmekoti mahutavus on kuni 3 l – vahetage seda vaid kord kuus.

Te ei pea seda ise meeles pidama – õige aja saabudes kuvatakse laadimis- ja tühjendusjaama LED-ekraanil vastav teade.

Puhastage põrandad täielikult

Jäta puhastamine robotile ja hoolitse millegi muu eest!  Xiaomi Viomi S9 Alpha UV suudab korraga imeda, imeda ja mopida erinevat tüüpi pindu. See tähendab, et see tegeleb suurepäraselt mitmesuguse mustusega.

See eemaldab tõhusalt tolmu ja puru, eemaldades, karvad ja juuksed ning kõrvaldab kergesti plekid.

Selline mitmekülgne seade paneb teie põrandad puhtusest särama!

Imemisvõimsus kuni 2700Pa tagab selle kõrge efektiivsuse – puru, tolm või juuksed ei pea sellele vastu. Roboti peahari on mõeldud jäätmete eemaldamiseks isegi põrandate pragudest ning täiendav küljehari puhastab seina ääred.

Veelgi enam, seade tuvastab vaibad ja reguleerib imemisvõimsust automaatselt, et  peidetud mustus põhjalikult tolmuimejasse saaks.

See puhastab teie kodu põrandad põhjalikult

Elektrooniliselt juhitav konstantse rõhuga veepaak tagab tõhusa pesemise ja väldib triipude tekkimist. Selle mahutavus on 250 ml, millest piisab kuni 250 m2 pindala põhjalikuks puhastamiseks.

Ükskõik, kas teie kodu on väike või suur, saate Viomiga alati nautida puhtaid põrandaid.

Selle täiustatud LDS 2.0 laser tagab ruumide täpse skaneerimise ja nende kaardistamise eest. Samuti võimaldab see robotil intelligentselt planeerida puhastusteid, et teie põrandad võimalikult lühikese aja jooksul põhjalikult puhastada.

Veelgi enam, vaid 9,8 cm kõrgune ja ületab ka kuni 2 cm takistused või vaibad.

 

Siduge oma robot rakendusega ja pange see töötama täpselt nii, nagu soovite. Hallake kaarte, valige puhastatavad ruumid, looge keelatud alad ja pange üles virtuaalsed seinad.

Samuti saate määrata  töögraafikud. Rakendus võimaldab teil muuta ka kõige olulisemaid seadeid.

Te ei pea muretsema selle laadimise pärast

Robot on varustatud vastupidava 5200 mAh akuga. Tänu sellele suudab robot ühe laadimisega puhastada kuni 3,6 tundi. Sellest piisab kuni 320m2.

Seade sobib seega ideaalselt nii väikestele kui ka suurtele kodudele.

 

-21%
Laost otsas
419,00 sis.KM
-19%
New
Laost otsas
419,00 sis.KM