Xiaomi Roborock S6 MaxV

Teine intelligentsuse tase

Kaamerad muudavad teie robotiga seonduvat revolutsiooni, lisades täiustatud funktsioone ja tuues rohkem meelerahu kui kunagi varem. Patenteeritud ReactiveAlTM takistuste vältimine automaatselt. Imemine on palju võimsam. Ja elektrooniline veepaak muudab moppimise nutikamaks ja kohandatavamaks. Roborock S6 MaxV viib kodurobootika teisele intelligentsustasemele.

Kaks kaamerat

See on põhjus, miks kõigil imetajatel on kaks silma – stereoskoopiline nägemine tähendab sügavuse tajumist. Topeltkaameraid kasutades ei näe MaxV mitte ainult takistusi oma teel,vaid see hindab täpselt nende asukohta ja suurust. Kõik ühe silmapilguga. Infrapunapiltidega varustatud näeb seda ka pimedas. Kombineerituna Roborocki tuntud PreciSenseTM LiDAR navigatsioonisüsteemiga on kodune navigeerimine kiire ja tõhus igal ajal, päeval või öösel.

Nägemine on teadmine

ReactiveAI Qualcomm® APQ8053 protsessori kiip, mis toimib 50% paremini kui S6-s leiduv, juhtides uusimat süvaõppe arhitektuuri kasutavat konvolutsioonilist närvivõrku Tensorflow. Seda on koolitatud kümnete tuhandete reaalsete piltidega, nii et see suudab ära tunda ja vältida tavalisi koduseid ohte.

Tundmatu eseme vältimine

Sügavuse tajumine tähendab, et Xiaomi Roborock S6 MaxV väldib enamat, kui tunneb ära. Iga objekti – kuni 5 cm (2 tolli) laiust ja 3 cm (1,1 tolli) kõrget – suudab näha ja neist mööda minna. See töötab ohutult – unustatud mänguasjad, lemmiklooma kaussid, valesti paigutatud hommikukohvi tassid. Ideaalne  kodude jaoks.

Ehitatud privaatsuse huvides

Kui rääkida  olevast kaamerast, on privaatsus ja turvalisus kriitilise tähtsusega. Kõik ReactiveAI protsessid pildistatakse ja kustutatakse hetkega.

Maksimaalne imemine

See 2500Pa HyperForceTM  on 25% võimsam kui Roborock S6-s, andes MaxV-le võimsuse, et paremini põrandatelt  tolmu eemaldada ja vaipadesse sügavamale jõuda.

Jõudke rohkemate korrusteni

Mitmetasandilised kaardistamissüsteemid kasutavad PreciSenseTM LiDAR-i  automaatselt tuvastada Igal korruse, võivad olla sõltumatud keelatud tsoonid, nähtamatu seina TM ja Nomopi tsoonid. S6 MaxV otsib need kõik üles, ilma et peaksite Roborocki rakendust avama.

-28%
7,90 sis.KM
-14%
517,00 sis.KM