Viomi Alpha 3

 

Ei mingit tüütut koristamist ja põrandate pesemist – Viomi Alpha 3 hoolitseb selle eest!

Võimsa 2800Pa imemisvõimsusega seade saab mustusega suurepäraselt hakkama ning selle kauakestev aku tagab kuni 180-minutilise tööaja.

Samuti ei pea muretsema roboti pesupatjade pesemise pärast – selle eest vastutab  puhta ja määrdunud vee mahutitga jaam.

Veelgi enam, robotit saab mugavalt juhtida Mi Home rakenduse abil.

Muljetavaldav tulemus

Alpha 3 robot saab mustusest kiiresti jagu. Selle imemisvõimsus ulatub 2800 Pa-ni – see eemaldab kergesti tolmu, puru, karvad ja muu prahi. Tänu mopimisaluse vibratsioonifunktsioonile eemaldab see tõhusalt isegi väga tõrksad plekid.

Samuti on rakenduse abil võimalik selle toimimist kohandada. Valikus on erinevad puhastusrežiimid ja imemistasemed.

 

Pikk tööaeg

Viomi  on varustatud võimsa akuga, mistõttu suudab see töötada kuni 180 minutit.

Sellest piisab kuni 180m2 koristamiseks!

Robot sobib seega suurepäraselt nii väiksematesse kui ka suurematesse kodudesse.

Samuti ei pea meeles pidama laadimist. Kui aku hakkab peaaegu tühjaks saama, suundub Alpha 3 automaatselt jaama ning pärast täiendamist naaseb tööle sinna, kus pooleli jäi.

Loodud teie kodu jaoks

See on varustatud täiustatud lasersüsteemiga, mis võimaldab ruume täpselt skaneerida, kaardistada ja planeerida optimaalseid puhastusmarsruute.

Samuti ületab kergesti kuni 2 cm kõrgused takistused – ei karda lävesi ega vaipu. Samas töötab robot üllatavalt vaikselt – selle helitugevus on vaid umbes 72dB.

 

See hoolitseb mopipadja puhtuse eest

Unustage ära see, et peate roboti mopimispatju ise pesema. Kaasasolev jaam teeb seda teie eest!

Kuidas see töötab. Põrandate pesemise ajal naaseb Alpha 3 mingil hetkel automaatselt jaama. Seal puhastatakse mopipadi põhjalikult.

Seejärel jätkab robot puhastamist sealt, kus see pooleli jäi. Jaam on varustatud 2e 4-liitrise mahutiga – puhta ja musta vee jaoks. See tagab, et mustus ei satu tagasi põrandale!

-14%
Uus toode!
689,00 sis.KM