Roidmi X30 Pro Varstolmuimeja on uus, täiustatud varstolmuimeja, mis üllatab teid oma võimalustega. Veel võimsam 120 000 p / min mootor, veelgi suurem imemisvõimsus 26 500 Pa ja veelgi vastupidavam 70-minutise tööajaga aku.

Nautige piiramatut liikumist

Roidmi X30 Pro Varstolmuimejaga jõuate peaaegu kõikjale. Unustage häiriv ja sassis kaabel, mis piirab teie liikumist – see probleem ei mõjuta teid enam.

Seadme kergus töötab  teie kasuks – sellega on lihtne liikud, ülakorrusele või korjata laest tolmu ja ämblikuvõrke.

Tolmuimeja ja mopp ühes!

Tolmuimeja ja mop üheaegselt?  See on võimalik!  Tänu uuele, antibakteriaalsele ja hõlpsasti paigaldatavale veepaagile saate need kaks ühendada ja säästa väärtuslikku aega.

Intelligentne süsteem tagab, et mopp kasutab automaatselt optimaalselt vett, et oleks tõhusaks puhastamiseks vajalik niiskus ja vältida tilkumist.

Kohandage see oma vajadustele vastavalt.

Roidmi X30 Pro Varstolmuimeja komplekti kuuluvad vahetatavad harjad võimaldavad teil puhastada lihtsalt ja mugavalt. Saate kergelt tolmuimejaga puhastada nii suuri alasid kui ka väikeseid ligipääsmatuid nurki.

Uuendatud põrandahari

Uus V-kujuline Nex-V hari võimaldab põrandaid tõhusalt puhastada. Veekindel, antimikroobne, pööratav ja puntravastase süsteemiga varustatud on see teie parim liitlane võitluses puhta kodu nimel.

See sobitub igat tüüpi põrandatega- puitpõrandad, plaadid, vaibad jpt. Tänu oma ainulaadsele kujule puhastab see tõhusalt ka need kohad, kuhu tavaline hari sageli mustuse jätab – näiteks tühimikud plaatide vahel.

Jätke lestadega hüvasti!

Lestad ei ohusta ainult allergikuid – kõik peaksid vältima kokkupuudet nendega.

Vabanege neist  kaasas oleva spetsiaalse harjaga. Roidmi X30 sobib voodite, patjade, madratsite ja diivanite tolmuimejaks. Õige ots eemaldab tõhusalt lestad.

Kas teid häirivad raskesti ligipääsetavad  nurgad, kus mustuse eemaldamine on peaaegu võimatu?  Roidmi X30 PROga unustate selle probleemi kiiresti.

Spetsiaalne otsik võimaldab teil puhastada ka kõige väiksemaid pindu ja asukohti.  Nurgad, aknad, diivanid ja paljud muud kohad.

Väike hari eriülesannete täitmiseks  Väike hari sobib ideaalselt ebaühtlaste või raskesti ligipääsetavate pindade puhastamiseks.

See imeb tolmu klaviatuuri, lambi, kardina ja autos sammuti.

Kui teie kodus on mõni loom, teate kindlalt, et tema karvkatte puhastamine võib olla keeruline ja põhjustab sageli allergiat. Roidmi X30 Power aitab teil neid probleeme lahendada.

Spetsiaalse harja abil saate kassi või koera karvad imelihtsalt tolmuimejaga eemaldada, enne kui need tema kasukast välja kukuvad.

Roidmi on varustatud intelligentse värviekraaniga, mis annab teile kogu vajaliku teabe. Muuhulgas annab see teile teada, kui palju kaloreid kulutate puhastamisel,ning võimsust, millega seade töötab, samuti kontrollitakse aku olekut ja paagi täitmise taset.

Spetsiaalne rakendus annab teile ka kasulikku teavet, millega saate oma tolmuimeja integreerida.

Müratase on viidud miinimumini.Kolmekordne mürasummutus tagab vaikse töö.

Selle helitugevus ei ületa 83 dB, sellega saate nautida vaikset ja mugavat koristust.
Uus ja parem aku.

Liitiumaku tagab tolmuimejaga kuni 70 minutilise tööaja.

Sellest piisab kuni 450 m² suuruse korteri,maja koristamiseks ilma laadimiseta.

Avarat 0,55-liitrist tolmumahutit saab kiiresti tühjendada, ilma et mustusega  kokku puutuks – vajutage vaid ühte nuppu!  Nii mahuti kui ka filtriosi saab puhtana ja värskena hoida.

 

-35%
Laost otsas
259,00 sis.KM