ROIDMI on spetsialiseerunud kvaliteetsete puhastusseadmete projekteerimisele, arendamisele ja tootmisele kohalikele ja ülemaailmsetele tarbijatele. Meie ettevõte loodi 2015. aasta alguses ja investeerisid Xiaomi, Shunwei ja Haiquan Fund. 

Xiaomi ökosüsteemiettevõttena on ROIDMI müüdud juba üle 60 ülemereriiki, sealhulgas USA -sse, Suurbritanniasse, Euroopasse, Jaapanisse ja nii edasi. Oleme ülekaalus, sest lisaks Hiina turu teenindamisele ekspordime ka üle kogu maailma.

ROIDMI saavutas tööstuse ja ühiskondade loomisest saadik kõrge tunnustuse. Alates Hiina hea disaini auhinnast, ka Saksamaa iF-i auhinnast, Reddoti auhinnast kuni G-Mark auhinnani,

Roidmi jätkab käsitöö uuendamist ja optimeerimist. Oleme võitnud auhinna teise järel, marssides tippu teise järel.

ROIDMI alustas kõigepealt autorakendustoodete tootmisega, seejärel pöördus strateegilise juhtmeta tolmuimeja poole. ROIDMI liigub alati stabiilselt ja keskendub erakordsele disainile, silmapaistvale kvaliteedile ja professionaalsetele teenustele. Me reklaamime oma kaubamärki välisturgudele. 

Suhtleme oma partnerite ja maailmatasemel tehnoloogia klientidega. ROIDMI osaleb paljudel suurtel rahvusvahelistel nutitehnoloogia ja elektroonika näitustel.

-26%
Laost otsas
369,00 sis.KM
-40%
Laost otsas
299,00 sis.KM