Juulis 2014 asutatud Beijing Roborock Technology Co., Ltd. (Roborock) on spetsialiseerunud inimeste elu mugavamaks muutvate toodete uurimisele, arendamisele ja tootmisele. Kujundame oma robottolmuimejate tootevaliku ja juhtmevaba tolmuimeja nii tõhusaks, et inimestel on õigus kulutada rohkem aega asjadele, mida nad armastavad, ja vähem aega majapidamistöödele.

Roborocki peakorter asub Pekingis, teadus- ja arendustegevuse ning filiaalidega Shanghais ja Shenzhenis, kus meie insenerid, disainerid, teadlased ja tootmise eksperdid teevad arenduse ja testimise ajal tihedat koostööd. Meie rahvusvaheline kontor Hongkongis on koduks meie ülemaailmsele meeskonnale ja seal töötavad inimesed kogu maailmast.

Meie meeskond on pärit mitmetest maailma auväärsematest kaubamärkidest, sealhulgas Microsoft, Huawei, Baidu, Foxconn, DJI ja palju muud. Meil on erinev haridusalane taust ja kogemused erinevates valdkondades, sealhulgas algoritmide väljatöötamine, elektroonikatehnika, mehaanilise struktuuri projekteerimine ja tootmine.

Võttes kokku andekaid inimesi, keda ühendab missioon viia koju arenenud tehnoloogia, et muuta elu lihtsamaks, saame luua enda arvates kõige targemaid ja võimekamaid tooteid turul.

Meie väärtused

Me toetame positiivsuse, terviklikkuse, uurimise ja koostöö väärtusi.

Oleme maalähedased ja lükkame trikke tagasi.

Uurime piiramatult tundmatut.

Me järgime oma ideaale ilma kompromissideta.

Jääme oma visioonile truuks, töötades käsikäes.

-15%
9,29 sis.KM
-30%
Laost otsas
417,00 sis.KM