Majapidamisrobotid kirjutavad inimese puhastusajaloo ümber. Intelligentse majapidamise ajastu on käes koidikul. Mamibot sündis ajaloolisel hetkel, tuues teieni tipptasemel robottehnoloogia ja enneolematu kerge elu.

Mamibot Manufacturing USA Inc. on USA-s asuv robotite toodete juhtiv tootja ning on aastaid pühendunud selliste robotite väljatöötlemisele ja tootmisele, mis suudavad majapidamistöödes sama intelligentselt töötada kui inimesed ja isegi rohkem. Meie pakume laias valikus kodupuhastusroboteid, sealhulgas tolmuimejad, robotniidukid ja uuenduslikud elektrilised põrandapuhastusvahendid jne. Meil on suurepärane visioon säästa teid igavatest tüütutest töödest.

Meil on kõige loovam ja agressiivsem meeskond, sealhulgas insenerid , disainerid, elektri-, tarkvara ja müügi meeskond.

Võrreldes teiste tootjatega on Mamiboti robotitel paremad puhastusomadused, nutikam tehnoloogia, kasutajasõbralikum disain ja vastupidav riistvara.

Mamiboti robotite abil saate omada tolmuvabu vaipu, säravaid aknaid ja korralikult niidetud muru, olles samas vaba lõpututest töödest. Jätke kõik toimetused oma uue majapidaja hooleks ja nautige lihtsamat elu!

Robotolmuimeja tootjana omab Mamibot oma kahes roboti tehases rohkem kui 20 tootmisliini, kus nad toodavad robottolmuimejaid, akende puhastajaid, elektrilisi moppe ja poleerimismasinaid, juhtmeta pulkvaakumeid jne. Mamiboti insenerimeeskond on töötanud robotpuhastustööstuses enam kui 5 aastat, omades põhjalikke teadmisi tootmise, kujundamise, kvaliteedijuhtimise ja tootmise kohta.

Mamibot on nüüd üks tootjatest, kes toodab kõige laiemat tüüpi robotpuhastusvahendeid maailmas. Mamibot pakub roboti põrandapuhastusvahendeid algtaseme, keskmise taseme ja kõrgtaseme turule, lemmikloomade juuste koristamise turule ning ka väikeste korterite puhastamiseks, keskmise suurusega maja puhastamiseks, suurte majade puhastamiseks; Mamibot pakub kõrghoonete, villade, korterite, kaupluste, tehaste ja kaupluste sise- ja välisklaaside jaoks robotakende puhastusvahendeid; Mamibot pakub juhtmeta puhastusseadmeid, näiteks multifunktsionaalseid kahe tsentrifuugimisega elektrilisi poleerijaid / moppe, juhtmeta tolmuimejaid, tolmulestatolmuimejaid, mis hävitavad baktereid ja tolmulesta jne.

Meie toodetel on kõigi sama taseme konkurentide seas parim kvaliteet ja kõigi sama kvaliteediga toodete seas parimad hinnad.

Ühe kõige lootustandvama kaubamärgina kasvab Mamibot Euroopas robotipuhastusseadmete seas populaarseimate kaubamärkide esikolmikusse.

-50%
Laost otsas
199,00 sis.KM
-26%
Laost otsas
169,00 sis.KM
-17%
Soodustus kestab kuni kaupa jätkub!
Laost otsas
389,00 sis.KM
-25%
Laost otsas
223,00 sis.KM
-50%
Laost otsas
299,00 sis.KM
-43%
Soodne pakkumine!
Laost otsas
169,00 sis.KM
-31%
Laost otsas
179,00 sis.KM
-22%
Laost otsas
219,00 sis.KM