Mamibot EXVAC 890 Glory robottolmuimeja on uue põlvkonna hübriidi tolmuimeja ülikõrge 4 tasandiline imemisvõimsus kuni 4000 Pa, suurepärase jõudlus ja usaldusväärne efektiivsus. Uuenduslikul robotil on suure mahutavusega 5200 mAh liitiumioonaku, millega seade peab vastu äärmiselt kaua. Mamibot Glory mitte ainult ei korista , vaid ka peseb, mis tagab palju tõhusama põrandapuhastuse ja kauem kestva puhtuse igas kodus. Kaasaegne robottolmuimeja vabastab teid tüütust ja aeganõudvast põrandapuhastusest ning võimaldab nautida veelgi paremat puhtust.

Suurem imemisvõimsus, suurem aku

Uue põlvkonna 4-astmeline imemisvõimsus kuni 4000 Pa tagab veelgi suurema põrandaimemise efektiivsuse ning ülisuure mahutavusega 5200 mAh liitiumioonaku võimaldab seadmel pidevalt töötada kuni 60–215 minutit, sõltuvalt valitud töörežiimist, peste kuni 150–220 ruutmeetrit.

Virtuaalse kaardi joonistamine

Mamibot robotite pump pakub algoritmilise navigatsioonisüsteem, mis loob virtuaalse kaardi ruumidest. Seetõttu on põranda puhastamine palju kiirem ja tõhusam ning välditakse samade alade topeltpuhastust.

Vaikne töö

Võrreldes maksimaalse imemisvõimsusega 4000 Pa, on selle robottolmuimeja uskumatult vaikne töö 60–80 dB, mis ei häiri teie hubase kodu rahu.

Juhtige seadet mobiiltelefoni, kaugjuhtimispuldi või häälega

Saate robotit juhtida spetsiaalse mobiiltelefonirakendusega igast soovitud asukohast: käivitage või peatage seade, jälgige kogu puhastusprotsessi või muutke seadistatud puhastusrežiime. Samuti saate robotit juhtida kaugjuhtimispuldi või  nutika hääljuhtimise (Amazon Alexa, Google Home).

Programmeeritav puhastamise ajakava

Määrake teile kõige mugavam koristusaeg esmaspäevast pühapäevani, luues oma vajadustele kõige paremini vastava ajakava. Seade töötab siis, kui soovite, ja kui selle aku tühjeneb,siis laeb see ennast.

Ületab kuni 2 cm takistusi

Mamibot EXVAC 890 Glory robot  on suurepärane  ,ületab ,kuni 2 cm  takistusi,

370 ml veepaak

Suur veepaak võimaldab pesta kuni 150-200 ruutmeetrit .Veevarustust pesemisel juhitakse elektrooniliselt, tagades sellega täpsuse.

600 ml tolmumahuti

Tänu 600 ml tolmukogumismahutile ei kogu see  mitte ainult tolmu, vaid ka mustust, liiva ja muud mustust.

 

-22%
Soodustus kestab kuni kaupa jätkub!
368,00 sis.KM
-43%
Laost otsas
339,00 sis.KM