Mamibot EXVAC 880 Wisor, robottolmuimeja on äärmiselt efektiivne kolmeetapilise imemisvõimsusega kuni 2880 Pa.Uue põlvkonna  hübriid tolmuimeja, millel on suurepärane jõudlus ja usaldusväärne põranda puhastamise efektiivsus. See seade mitte ainult ei puhasta, vaid ka peseb – see tagab palju tõhusama põrandapuhastuse ja kauem kestva puhtuse igas kodus. Kaasaegne robottolmuimeja vabastab teid tüütust ja aeganõudvast koristamisest ning võimaldab teil nautida veelgi paremat puhtust.

Virtuaalse kaardi loomine

Mamibot robottolmuimeja pakub algoritmilist navigatsioonisüsteemi, mis loob virtuaalse kaardi ruumi puhastamiseks. Seetõttu on põrandate puhastamine palju kiirem ja tõhusam,millega välditakse korduvalt alade topeltpuhastust.

Vaikne töö

Maksimaalse imemisvõimsusega 2880 Pa, on selle robot uskumatult vaikne  55–70 dB, mis ei häiri teie kodu rahu.

Juhtige seadet mobiiltelefoni, kaugjuhtimispuldi või häälega

Saate robotit juhtida spetsiaalse mobiiltelefonirakendusega igast maailma nurgast: käivitage või peatage seade, jälgige kogu puhastusprotsessi või muutke seadistatud puhastusrežiime. Samuti saate robotit juhtida kaugjuhtimispuldiga või valida nutika hääljuhtimise (Amazon Alexa, Google Home).

Programmeeritav puhastamise ajakava

Määrake teile kõige mugavam koristusaeg esmaspäevast pühapäevani, luues oma vajadustele kõige paremini vastava ajakava. Seade töötab siis, kui soovite.

Kolmel tasemeline imemisvõimsus

Valige  robottolmuimeja soovitud imemisvõimsus ja reguleerige seda vahemikus 1000/2000/2880 Pa, et valida sobivaim imemisvõimsus. See võimas seade kogub lisaks juustele, tolmule ka kõik muu prahi olenemata selle raskusest.

Seadme ülipikk tööaeg

2600 mAh liitiumioonaku tagab seadme  töö 55–110 minutit, sõltuvalt valitud imemisvõimsusest ja režiimist. Seade laeb ennast ise, nii et te ei pea selle laadimise pärast muretsema. Laadimine võtab aega ca 3-4 tundi.

Ületab kuni 2 cm takistusi

Mamibot EXVAC 880 Wisor robot on suurepärane takistustest ületaja, kuni 2 cm kõrged takistused, ei ole takistused.

370 ml veepaak

Suur veepaak võimaldab katkematult pesta ruume – kuni 150-200 ruutmeetrit .

600 ml tolmuanum

Tänu 600 ml tolmukogumismahutile ei pea seda igapäev puhastama.

 

-50%
Laost otsas
199,00 sis.KM
-43%
Soodne pakkumine!
Laost otsas
169,00 sis.KM