Aknapesurobot Liectroux WS1080, klaasipuhastusvahend – üks parimaid valik!

 

Klaasipesemine on tüütu asi paljudes kohtades kogu maailmas, eriti suured ja kõrged aknad. Nende puhastamine on väga ebamugav ja raske töö, kuid professionaalsete koristajate palkamine on kallis. Aknapesurobot  Liectroux WS 1080 maksab  vähem, kui lasta aknaid professionaalselt puhastada üks kord. Sellest saab hea abimees teie elus. Paljudele peredele, koristajatele, kauplustele, kontoritele jne meeldib see väga.

WS-1080 on ruudukujuline  aknapesurobot. Selle võimas mootor hoiab seda kindlalt pindadel, 2 patenteeritud kõrge haakuvuse ja libisemisvastase silikoonvööd võimaldavad robotil pindadel vabalt liikuda. Kiudmoppimisriide on spetsiaalselt robotile mõeldud, et saavutada parim puhastustulemus ja neid saaks pesta ja korduvkasutada.

Aknapesuroboti on sisse ehitatud katkematu toitesüsteemi (UPS). Toite väljalülitamise korral annab UPS toite, et vältida roboti klaasilt kukkumist. Roboti kasutamisel on väga soovitatav kasutada turvanööri, mille kandevõime on kuni 150 kg.

Lisaks sellele on WS-1080-l kahte tüüpi sisseehitatud intelligentset andurit. Üks neist on lasersensor, mis suudab servad tuvastada. Teine on rõhuandur, mis jälgib vaakumi olekut reaalajas. Vaid ühte nuppu vajutades saab WS-1080 nutikalt planeerida kõige tõhusama puhastustee, tuvastada akna servad ja kogu akna automaatselt puhastada. Robotit saab kaugjuhtimispuldi abil käsitsi juhtida.

Kirjeldus:
1. Aknapesurobot , mis on ette nähtud väliste kõrgete akende puhastamiseks, asendage ohtlik inimtöö – 2,4 min / ruutmeeter. 3 puhastusviisi. Sobib erinevatele pindadele üle 30 °, peegel, vannituba, sein, marmor, puit, plaat jne
2. Aknapesurobot  Liectroux WS 1080 Smart move navigation. Lihtne kolmeastmeline töö
3. Ohutus: 2,8 Kpa vaakumkamber, piisavalt tugev. Ei kuku alla. 650ma sisemine aku, et see püsiks ohutult umbes 20 minutit, kui aku on tühjenemas. Spetsiaalne köis.

 

 

-23%
Laost otsas
229,00 sis.KM
-43%
Laost otsas
169,00 sis.KM