Ecovacs robotid igale perele – kõigile!

Võimaldamaks ja innustamaks teid elama mugavamat, ühendatud elustiili kujundame intelligentseid roboteid, mis integreeruvad sujuvalt teie igapäevaellu.

Nii et teil on rohkem aega teha seda, mis teile meeldib.

ECOVACSi robotid

Juba ammu enne, kui “Nutika kodu” kontseptsioonist moese sai, oli ECOVACS Robotics (ECOVACS) juba aruka kodu robootika valdkonnas innovatsiooni esirinnas, uurides uusi võimalusi robotite jaoks majaomanike elu muutmiseks.

ECOVACSi üle 20 aasta pikkune töö nutikodu robootika valdkonnas on ettevõte muutunud visioonilisest ülemaailmseks ettevõtteks.

Meie ülesanne on ehitada maailmatasemel roboteid kodu ja tööstuse puhastamiseks, õhupuhastuseks, turvalisuseks ja jälgimiseks.

ECOVACSi robotid, mis on loodud inimeste elu ja tööviisi muutmiseks, on nüüd saadaval enam kui 60 riigis üle maailma.

Meie juhtiv visioon – „Robot igale perele“ – innustab kliente „Live Smart. Naudi elu ”koos stiilsete ja funktsionaalsete robotitega, mis on midagi enamat kui lihtsad kodumasinad.
Loome koduteenuse robootikat, mis muudab elu lihtsamaks, targemaks, tõhusamaks ja ühendatumaks, vabastades teid sellest, et saaksite veeta rohkem aega, tehes seda, mida armastate, koos armastatavate inimestega.

ECOVACSis usume, et meie nutikodu robootika koos oma ainulaadse liikuvuse ja ruumiteadlikkuse võimalustega saab teie tulevikus nutikodu lahutamatuks osaks.

Innovatsioon on ECOVACSi missiooni keskmes. Meie prioriteet on olnud alati investeerida tehnoloogia põhialustesse – kodurobootika uurimis- ja arendustegevusse ning selle tehnoloogiate väärtusahelasse alates kiipide ja andurite integreerimisest kuni andmete ja tehisintellektide rakenduste haldamiseni.

Alates 2006. aastast on ettevõte investeerinud rohkem kui 20 uue robottoote väljatöötamisse igal aastal. Võttes kasutusele ülimalt turule orienteeritud strateegia, tagab ECOVACS, et tootearendusplaanide ja peenhäälestuse tulemuseks on tooted, mis on maailmaturgude ja demograafiaga hästi kohanenud.

Pühendumine tipptasemel innovatsioonile ja kvaliteedi tagamisele on ECOVACSi teadus- ja arendustegevuse filosoofias kesksel kohal. Ettevõtte keerukad laboriruumid meie teadus- ja arenduskeskuses asuvad strateegiliselt koos tehasega, et kiirendada labori ja turu vahelist aega.

Täna kasvab ECOVACSi teadus- ja arendusmeeskond, kus töötab ligi 800 inseneri ja spetsialisti meeskond.

Olles uhke oma tehnoloogiaalase loovuse üle, on ECOVACS pühendunud oma intellektuaalomandi portfelli laiendamisele, et tagada klientidele kogu maailmas kvaliteet.

-12%
Laost otsas
789,00 sis.KM