EstVap aurupuhastussüsteem on ainulaadne toode, mis valmistatakse Itaalias.  EstVap lukustusseadmega kaitseklapp tagab tarbijale turvalise koristuse. Oma väikese elektrikuluga ja eriti kompaktse suuruse juures on see seade tõeline abimees igapäeva elus. Auru tekitab roostevabast ja katlakivi hülgvast materialist boiler, mis mahutab 1,3 L ja saavutab rõhu 5 bari ja 150 kraadi. Sellega saab järjest koristada umbes tund aega. Kuna masinaga kasutatakse ainult tavalist kraanivett siis on see toode tõeliselt tervist säästev, ning muid kemikaale pole teie majapidamises enam vaja, seega hoiate ka kokku kallite puhastusvahendite pealt! Eriti armastatud just allergikute ja astmaatikute poolt.

ESTVAP AURUPESURIGA HÄVITATAKSE TÕHUSALT ERINEVAID VIIRUSEID JA BAKTEREID! 

EstVap aurupuhastussüsteemil on juba tuhandeid õnnelikke kasutajaid üle Eesti. Tagame oma klientidele alati parima järelteeninduse. Küsimuste või hooldusnõu saamise korral aitame teid alati.

Tehnilised andmed: 230V ~ 50Hz, Roostevaba teras boiler 1.3L, rõhk 5 bar, temperatuur kuni 150C, jõudlus 1250W, kaabli pikkus 7m, üldine stardinupp, aurutuli, põhjapaagituli, katlakivi hülgavast materjalist boiler, toote kaal 3.2kg, komplekti kaal 7.8kg, mõõdud: 36 x 44 x 50cm

-17%

Aurupuhastussüsteemid

Aurupuhastussüsteem Estvap

1.999,00 sis.KM