Varstolmuimejad

Varstolmuimeja on kergem ja mobiilsem, sellega on palju mugavam liikuda. Need on võrdlemisi väikesed,neid on kerge hoiustada,ning koristades ligipääs kõikjale. Täpsed mõõtmed leiab konkreetsest tootekirjeldusest.

Tavalisel tolmuimejal on juhe,sellesse võib takerduda või jääb hoopis lühikeseks. Enamused varstolmuimejaid töötavad akutoitel,ning puuduvad piirangud. Tööaeg on neil piisavalt pikk, et koristada kuni 50 ruudune korter.

Enamik varstolmuimejatest on 2in1 ehk paari liigutusega saab selle muuta käsitolmuimejaks. Muutudes veel kergemaks annab see juurde palju lisavõimalusi.
Lihtsa vaevaga saab kasutada seda autos, puhastada pehmet mööblit ja kõrgemal asuvaid pindu, lisaotsikud lihtsustavad tööd veelgi.

Varstolmuimeja on töövalmis vaid mõne hetkega. Stressivabalt saavad likvideeritud igapäevased „õnnetused”, kassi ümber aetud lillepott või mängimisest tekkinud paberipuru.

Varstolmuimejaid on lihtne hooldada. Enamasti saab kogumisanumat lihtsalt tühjendada ja veega pesta. Enamus filtrid on korduvkasutatavad.
Puudub vajadus pidevalt soetada tolmuimeja tarvikuid, nagu tolmukotid või filtrid jne.

 

 

Ajapikku suurendame valikut!

-33%
Laost otsas
289,00 sis.KM
-31%
Laost otsas
227,00 sis.KM
-35%
Laost otsas
259,00 sis.KM