Vähem kodutöid, on lõbusam
Avage plekkideta kodu uks ja öelge oma uuele koristajaabile tere: Yeedi.

Me usume Yeedi’s spick and span keskkonna jõusse teie meeleolu tõstmiseks ja produktiivsena hoidmiseks. Tõsi, puhas maja = puhas meel, kuid see ei pea tegelikult olema keeruline.

Sellepärast pakume majapidamises lihtsustatud ja vaevata lähenemisviisi (ärge muretsege, see nõuab teilt minimaalset pingutust).

Nutikam kodu,
Ülehinnatud robottolmuimejate maailmas, mis ei vasta teie vajadustele, on Yeedi siin selleks, et täiustatud tehnoloogia abil oma puhastustoimingutesse lihtsust ja lõbusust tuua. Meie robottolmuimejaid on lihtne kasutada, targad ja tõhusad, nii et saate lihtsalt lõõgastuda.

Sobib igas kodus
Me teame, et te ei peaks raamatu üle otsustama kaane järgi, kuid välimus on oluline. Olete veetnud aega täiusliku kodukaunistuse kureerimisel, nii et oleme oma tooted kujundanud sellele vastavaks. Meie sileda ja minimaalse disainiga jäävad Yeedi robotid täiesti märkamatuks, tehes komplimente teie interjöörile.

Tehnoloogia taga olev meeskond
Oleme kirglik meeskond maailmatasemel robotitehnikatest ja visionääridest noortest spetsialistidest, kes edenevad innovaatilises keskkonnas. Meie missioon on parandada teie elu.

-26%
Laost otsas

Robottolmuimejad

Yeedi K700 Robottolmuimeja

139,00 sis.KM