Neatsvor,
uus ja dünaamiline kaubamärk tipptasemel robottolmuimeja maailmas, üks arenenumaid robotitehnoloogia ettevõtteid, me kavandame ja ehitame roboteid, et vabastada inimressursse.
Neatsvor keskendub viimastel aastatel ainult kvaliteetsete ja taskukohasemate toodete ehitamisele. Meie robottolmuimeja ostmine on tõepoolest investeering teie koju. Võtame koos tuleviku omaks ja veedame rohkem kvaliteetset aega oma pere ja sõpradega.

Meie kujundame ja ehitame nutikaid robottolmuimejaid, mis aitavad inimestel luua nutikamat ja puhtamat elukeskkonnda. Oleme pühendunud juhtiva robotibrändi loomisele maailmaturul ning omame eeliseid tehnoloogia, kvaliteedi tagamisel. Integreerides kogu tööstusharu, pakub Neatsvor klientidele kvaliteetseid ja väga tasuvaid tooteid koos valdkonna juhtiva tehnoloogiaga.

Neatsvoril on suurepärane teadus- ja arendustegevus meeskond, kus on üle 120 inseneri, 90% magistrikraadiga maailmakuulsa ülikooli põhiliikmed, Neatsvor omandas kodurobotite valdkonnas üle 100 patendi (praktilised patendid, kujundused, tarkvarapatendid jne).
“Suurimaks tõukejõuks on uudishimu uue tehnoloogia vastu ja seetõttu toome muutused maailma,Teem maailma muutmiseks midagi suurt.” Ütles dr Ling, juhtivteadlane ja tehniline ametnik

-40%
Laost otsas
389,00 sis.KM
-38%
Laost otsas
249,00 sis.KM
-33%
Laost otsas
279,00 sis.KM