Cecotec oleme kindel ettevõte, mis on spetsialiseerunud väikestele seadmetele ja muudele kodutarvikutele. Otsime nutikaid ja innovaatilisi lahendusi, et kohandada oma tooteid kasutajate muutuvate vajadustega.

Oleme pühendunud koduste rakenduste tootmisele ja turustamisele, mis on suunatud inimeste elu parandamisele. Meil on lai tootevalik: robottolmuimejad, köögirobotid, praepannid, kööginõud, puhke-, fitness- ja programmeeritavad potid.
Meie disain muudab kodutöö lihtsaks, et saaksite oma aega nautida. Esitame iga tootevaliku jaoks erinevaid spetsialiseeritud kaubamärke.

Alates 1995. aastast on Cecotec töötanud selle nimel, et pakkuda muutuvatele vajadustele vastavaid kvaliteetseid ja usaldusväärseid tooteid. Meil on lai klientide portfell, kelle jaoks oleme välja töötanud turul laialdaselt aktsepteeritud kodumasinaid. Riiklikul tasandil konsolideerituna levitame Cecotecis ka rahvusvaheliselt ja otsime uusi väljakutseid, võimalusi ja turge, kus saaksime pakkuda väga erineva väärtusega tooteid.

Näitame üles tugevat pühendumust innovatsioonile ja kõik meie tooted kasutavad tipptasemel tehnoloogiat. Meil on lai valik tooteid, mis on varustatud maksimaalsete turvameetmetega . Meie väärtuste hulka kuuluvad:

Pakume kvaliteetseid tooteid .
Inimese lähedust , personaliseeritud tähelepanu alla.
Kaitse keskkonnasäästliku äritavasid . Samuti tagavad meie tooted vähendada elektritarbimist.
Pidevalt täiustame , et pakkuda kõige intelligentsemaid ja uuenduslikumaid lahendusi.

Meie põhieesmärk on pakkuda unikaalseid tooteid, mille kujundamisel arvestame uusimaid turusuundumusi ja nõuame parimat kvaliteeti. Lihtsus ja ohutus käsitsemisel on olemas ka kõigis seadetes mida iseloomustab ka suurepärane kvaliteet ja hind.

Cecotecis hoolitseme kõige väiksemate detailide eest alates toote kujundamisest kuni müügijärgse teeninduseni, et pakkuda lisaväärtust. Kuna hoolime teie heaolust, parandame iga päev ja aitame teil valida oma koju ideaalse seadme.

Laost otsas