Aurupuhastussüsteemid

Meeletu surve ja temperatuuriga aur suudab eemaldada ja lahustada tõhusalt mustuse ning kõrvaldada bakterid ja tolmulestad. Mineraalivaba ja elektrit mittejuhtiv aur neutraliseerib tolmuosakeste staatilise laengu. Tänu kõrgele temperatuurile lagundab ja lahustab aur mustuse, vabastades ja püüdes kinni kõik selle osakesed: rasva, allergeenid ja tolmulestad jne.

Aurupuhastussüsteemid on selliseid, millega lihtsalt, kiiresti ja tõhusalt määrdunud pindu puhastada, aga ka selliseid, mis samal ajal tolmu imevad. Kõrge surve ja temperatuuriga kuiv aur eemaldab ebameeldivad lõhnad, bakterid ja tolmulestad, mistõttu sobib see hästi allergikutele.

Aurupuhastussüsteemi võibki eristada kahel põhimõttel toimivat aurutit. On need, millest tuleb märga auru ning need, millest tuleb kuuma ja kuiva auru. Kõrgkuumutatud kuiv aur tähendab seda, et kui aurumasinaga tööd teha, siis ei jäta ta pindu märjaks. Kuivamisaeg jääb kolme-nelja minuti vahele. Seda tasub meeles pidada, kui otsid midagi mööbli puhastamiseks. Kui kuiv aur on 120 kraadi kuum, siis märg aur on umbes 97 kraadi. Märg aur võib aga kuivada mitu tundi, mis tähendab, et sel ajal näiteks diivanile istuda ei saa.

-17%

Aurupuhastussüsteemid

Aurupuhastussüsteem Estvap

1.999,00 sis.KM