Tooteid ei pea alati ostma,saab ka rentida!

Meilt saate rentida tooteid,mida meie ise turustame.

Tänu laenutamisele saate proovida,katsetada,ning siis alles otsustada kas soovite seda endale soetada!

Rendi – Liectroux WS-1080

WS-1080 on ruudukujuline  aknapesurobot. Selle võimas mootor hoiab seda kindlalt pindadel, 2 patenteeritud kõrge haakuvuse ja libisemisvastase silikoonvööd võimaldavad robotil pindadel vabalt liikuda. Kiudmoppimisriie on spetsiaalselt robotile mõeldud, et saavutada parim puhastustulemus ja neid saaks pesta ja korduvkasutada.

Aknapesurobotil on sisse ehitatud katkematu toitesüsteemi (UPS). Toite väljalülitamise korral annab UPS toite, et vältida roboti klaasilt kukkumist. Roboti kasutamisel on väga soovitatav kasutada turvanööri, mille kandevõime on kuni 150 kg. Lisaks sellele on WS-1080-l kahte tüüpi sisseehitatud intelligentset andurit. Üks neist on lasersensor, mis suudab servad tuvastada. Teine on rõhuandur, mis jälgib vaakumi olekut reaalajas. Vaid ühte nuppu vajutades saab WS-1080 nutikalt planeerida kõige tõhusama puhastustee, tuvastada akna servad ja kogu akna automaatselt puhastada. Robotit saab kaugjuhtimispuldi abil käsitsi juhtida.

Kirjeldus:
1. Aknapesurobot , mis on ette nähtud väliste kõrgete akende puhastamiseks, asendage ohtlik inimtöö – 2,4 min / ruutmeeter. 3 puhastusviisi. Sobib erinevatele pindadele üle 30 °, peegel, vannituba, sein, marmor, puit, plaat jne
2. Aknapesurobot  Liectroux WS 1080 Smart move navigation. Lihtne kolmeastmeline töö
3. Ohutus: 2,8 Kpa vaakumkamber, piisavalt tugev. Ei kuku alla. 650ma sisemine aku, et see püsiks ohutult umbes 20 minutit, kui aku on tühjenemas. Spetsiaalne köis.

Toote rent – 25 Eur/24h

Broneerimiseks saada meile teade,võtame teiega ühedust!
  Rendi – Mamibot iGLASSBOT W120-T

  W120-T on klaasipuhastusrobot raamitud ja raamita klaaspindadele. Usaldusväärselt puhastab see aknaid, klaasuksi, klaaslaudu, siledaid põrandaid / seinu jms.

  Seda juhitakse mugavalt kaugjuhtimispuldi või nutitelefoni-rakendusega. Turvaköie ja avariiakuga on aknaroboti töö eriti ohutu!

  Märkus : Mamibot iGLASSBOT töötab ainult juhtmega, mis tähendab, et puhastamiseks on vaja toitekaablit. See ei tööta juhtmeta.Kahjuks pole puhastusvedelik kaasas. Kuid see pole probleem, kuna võite kasutada mis tahes muud puhastusvedelikku või puhast vett.Mamibot W120-T suudab ruutmeetri puhastada umbes kahe minutiga. Puhastamise ajal liigub see kas Z- või N-režiimis. Tänu tehisintellektile arvutab see välja ideaalse puhastuse ja vahetab automaatselt navigeerimisrežiimide vahel.Tänu vaid 9,5 cm kõrgusele võib aknapesuvahend jõuda isegi raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse. See on rohkem kui lihtsalt aknapesurobot!

  Aknapesurobotit saab kasutada erinevatel pindadel nagu klaas, plaadid ja isegi puit. Mitu andurit kaitsevad robotit raamideta akende või lauaplaatide pealt kukkumise eest.Tark ja tõhus aknapesur. Vastupidav, harjadeta mootor, on suure tõmbevõimsusega. Kaaludes vaid 1,5 kg, saab aknapesurobot  hõlpsasti vertikaalsete pindade külge kinni jääda.Enne puhastamist asetage seadme põhja mikrokiudlapp.

  Toote rent – 25 Eur/24h

  Broneerimiseks saada meile teade,võtame teiega ühedust!
   Rendi – Aurupuhastussüsteem Estvap

   EstVap aurupuhastussüsteem on ainulaadne toode, mis valmistatakse Itaalias.  EstVap lukustusseadmega kaitseklapp tagab tarbijale turvalise koristuse. Oma väikese elektrikuluga ja eriti kompaktse suuruse juures on see seade tõeline abimees igapäeva elus. Auru tekitab roostevabast ja katlakivi hülgvast materialist boiler, mis mahutab 1,3 L ja saavutab rõhu 5 bari ja 150 kraadi. Sellega saab järjest koristada umbes tund aega. Kuna masinaga kasutatakse ainult tavalist kraanivett siis on see toode tõeliselt tervist säästev, ning muid kemikaale pole teie majapidamises enam vaja, seega hoiate ka kokku kallite puhastusvahendite pealt! Eriti armastatud just allergikute ja astmaatikute poolt.

   ESTVAP AURUPESURIGA HÄVITATAKSE TÕHUSALT ERINEVAID VIIRUSEID JA BAKTEREID! 

   Toote rent – 35 Eur/24h

   Broneerimiseks saada meile teade,võtame teiega ühedust!