Sellegipoolest tuleb veel teha selliseid ebameeldivaid töid nagu koristamine, puhastamine, akende pesemine, muru niitmine ja palju muud. Need ülesanded on tihti kurnavad, ning need võtavad aega ja seda peetakse väsitavaks tööks. 

Kuid 21. sajandil on nüüd võimalik nendest töödest suures osas loobuda! Sarnaselt sellele, kuidas nõudepesumasinast on abi tänapäeval ja see on enesestmõistetav.

Majapidamis- ja olmerobotid on mitme töökoha eest majas ja aias hoolitsedes selle eest täiesti iseseisvalt. MyRobot.ee on kodu- ja kodumajapidamises kasutatavate robotite levitaja/turustaja ning pakub laias valikus parimaid roboteid.

Praeguse veebipõhise esinduse kaudu Eestis ja uute turgude jätkuva arendamisega kogu Euroopas pakub MyRobot.ee oma klientidele võimalust parandada oma elukvaliteeti. Kus kodu- ja majapidamisrobotid võtavad üle tülikad tööd ja jätavad inimestele rohkem aega, et nautida elus parimat! Ehk siis

perega koos olemist,sõbrad,tuttavad,erinevad üritused jne jne!

Parimat klienditeenindust ja klientide rahulolu standardeid on võimalik saavutada ainult õige/te partneritega. Siseriiklike ja rahvusvaheliste muutustega kursis hoidmiseks hoiab MyRobot.ee tihedaid partnerlus suhteid kõigiga selles valdkonnas. Need partnerlussuhted võimaldavad meil ületada ja parandada igapäevaste väljakutsetega toimetulekut; tellimuste sujuv töötlemine, usaldusväärne ja kiire kohaletoimetamine,ning parim võimalik klienditeenindus.

 Myrobot.ee